ATLAS na targach budowlanych BAU MUNCHEN 2019

realizacja:

10.01.2019

W dniach 14-19 stycznia 2019 r. w Monachium odbędą się jedne z największych targów budowlanych, materiałów i systemów BAU Munchen. Wydarzenie jest także najważniejszą budowlaną imprezą na świecie, podczas której co dwa lata producenci prezentują liczne nowości produktowe, usługi i innowacyjne rozwiązania. Każda kolejna edycja targów cieszy się większą od poprzedniej frekwencją. Jak wskazują szacunki, nadchodzące wydarzenie odwiedzić planuje ponad 250 tysięcy osób!

Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu weźmie udział także firma Atlas. Na liczącym ponad 160 m2 powierzchni stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia laboratoriów ATLAS – linia klejów żelowych ATLAS GEOFLEX. Zaplanowane są również premiery nowych produktów, które w ręce fachowców budowlanych trafią już niebawem!

W ramach licznych pokazów i prezentacji produktowych (3 pokazy w ciągu dnia) każdy, kto odwiedzi stoisko będzie mógł przekonać się o wyjątkowych właściwościach i możliwościach, jakie oferują kleje żelowe ATLAS. Uczestnicy targów będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą wyrobów Grupy Atlas (w tym marek FOX DEKORATOR i IZOHAN), dzięki którym można od postaw wybudować dom. Na wszelkie pytania odpowiadać będą eksperci z działu walidacji, laboratoriów czy marketingu produktowego i szkoleniowcy ATLAS.

Poza ATLAS na targach BAU MUNCHEN będzie można zobaczyć jeszcze 49 polskich firm. Po raz pierwszy w historii wydarzenia, rodzime produkty prezentowane będą na ponad 2500 m2 powierzchni, a wszystkie rozwiązania z zakresu chemii budowlanej podczas tegorocznego wydarzenia zostaną wyeksponowane aż na 19 000 m2. To właśnie tam, w hali B6, będzie zlokalizowane stoisko ATLAS (numer 209), na które serdecznie zapraszamy!