Baseny Mineralne i Malinowy Zdrój Najlepszymi Produktami Turystycznymi 2013

Baseny Mineralne wraz z zapleczem Hotelu**** Malinowy Zdrój zostały wyróżnione certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej podczas tegorocznych Targów Tour Salon w Poznaniu. Certyfikat potwierdza, że obiekt w Solcu Zdroju to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski, które z pewnością warto odwiedzić.

Na uroczystej Gali Polskiej Organizacji Turystycznej, odbywającej się w ramach tegorocznych targów Tour Salon w Poznaniu, kompleks Basenów Mineralnych wraz z zapleczem w postaci Hotelu**** Malinowy Zdrój został wyróżniony certyfikatem Najlepszy Produkt Turystyczny. Do konkursu zgłoszono 42 obiekty z całej Polski. Wyłoniono 10 najlepszych, w tym właśnie Baseny Mineralne.

„Cieszy nas wyróżnienie przyznane przez ekspertów z branży turystycznej. Certyfikat potwierdza, że Baseny Mineralne to wyjątkowy obiekt turystyczny, w doskonałej lokalizacji. Zapraszamy wszystkich, by osobiście się o tym przekonali” – powiedział Prezes Spółki Malinowe Hotele Tomasz Kaleta.

W konkursie wyróżnione zostały także inne obiekty z województwa świętokrzyskiego, co czyni ten region naprawdę atrakcyjnym kierunkiem turystycznym.

Baseny Mineralne to pierwszy i jedyny w Polsce kompleks basenów solankowo-siarczkowych. Obiekt zlokalizowany jest w Solcu Zdroju, w dość bliskiej odległości od Kielc i Krakowa. Tym co wyróżnia kompleks na tle innych tego rodzaju obiektów jest woda, będąca połączeniem stężonej solanki ciechocińskiej i najsilniejszej na świecie solanki siarczkowej, pochodzącej ze źródła „Malina” w Solcu Zdroju.

Więcej informacji na temat Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju można znaleźć na stronie: http://www.basenymineralne.pl/#wartoWiedziec