Eliksir młodości z Malinowego Dworu

Minął już sezon letni. W naszej szafie pojawiły się ciepłe, jesienne rzeczy. Zmieniliśmy też nawyki żywieniowe. Przygotowujemy się do zbliżającej się zimy. A gdyby tak, już teraz rozpocząć przygotowania do lata? Wystarczy zastosować kurację, która zadba o nasze ciało – na zewnątrz i od środka. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór wprowadził właśnie nowy pakiet kolagenowy, który w naturalny sposób pozwala zachować piękno i młodość na dłużej.

„Eliksir młodości” to doskonały sposób na zachowanie witalności oraz pięknego wyglądu skóry i ciała przez cały rok, także zimą. Opracowana przez ekspertów Malinowego Dworu innowacyjna kuracja odmładzająca pozwala suplementować kolagen – białko odpowiedzialne za elastyczność skóry. To wyjątkowe połączenie diety, zabiegów oraz zajęć ruchowych jest doskonałą alternatywą dla wszystkich kobiet, które w celu poprawienia urody myślą o zabiegach chirurgicznych.

Odśwież swoją skórę

Po 25 roku życia, procesy zachodzące w naszym organizmie sprawiają, że kolagen traci naturalną zdolność odbudowy. Nieodpowiednia dieta, stres, zmęczenie, intensywny tryb życia nasilają procesy degradacji kolagenu. Nasza skóra staje się wówczas zmęczona i zwiotczała. Pojawiają się zmarszczki i cellulit.

Innowacyjna terapia kolagenowa działa na naszą skórę od zewnątrz i od środka. Odpowiednio skomponowana dieta bogata w kwasy Omega 3 i Omega 6 obejmuje zbilansowane posiłki, które zawierają składniki wspomagające przemianę materii, jak również ułatwiają wchłanianie kolagenu. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi także kuracja pitną wodą kolagenową. Już jedna butelka (350 ml) wody dziennie dostarcza do organizmu 2,5g kolagenu, który pomaga zahamować nieubłagalne procesy starzenia.

Zabiegi młodości

Obok diety w pakiecie „Eliksir młodości” znaleźć można szereg ujędrniających zabiegów kosmetycznych firmy Babor: Collagen Booster – pobudzający syntezę kolagenu w skórze, poprawiający jej nawilżenie i elastyczność, Collagen Biomatrix – rozświetlająco-wygładzający zabieg do każdego rodzaju skóry, Firming Algae Pack – ujędrniający zabieg na ciało na bazie alg, a także kąpiele kolagenowe i masaże relaksacyjne z wykorzystaniem produktów zawierających kolagen. Ponadto kuracja zawiera także zajęcia ruchowe – głównie na fit ball. Ćwicząc z piłką można bowiem nie tylko poprawić sylwetkę, ale też zyskać kondycję i stracić kilka lat.

Więcej informacji na temat Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor.

Dodatkowe informacje o wodzie kolagenowej dostępne są pod adresem: http://www.vodacollagen.pl.