Malinowy Dwór i Grupa Górskie Hotele SPA podczas Targów Tour Salon 2013

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór wspólnie z Grupą Górskie Hotele SPA weźmie udział w poznańskich Targach Tour Salon. Wydarzenie co roku gromadzi wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność. Tour Salon trwa od 17 do 19 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Malinowy Dwór to jedyny obiekt Medical SPA w grupie dziewięciu obiektów reprezentujących kurort Świeradów Zdrój.

Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon to miejsce, które przyciąga przedstawicieli wszystkich polskich oraz wielu zagranicznych regionów. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze oferty oraz atrakcje turystyczne obiektów SPA i wellness, uzdrowisk, sanatoriów i hoteli, a także centrów konferencyjnych i sprzętu do ich obsługi, biur podróży, przewoźników oraz wielu innych. Będzie to także miejsce spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. To doskonała okazja do dialogu i wymiany opinii oraz przede wszystkim lepszego poznania potrzeb klientów, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania.

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór zaprezentuje się w ramach targów wraz z Grupą Górskie Hotele SPA. Powstała ona w wyniku porozumienia pomiędzy obiektami turystycznymi ze Świeradowa Zdroju. Celem działalności stowarzyszenia jest umacnianie marki regionu wśród turystów oraz kreowanie miasta Świeradów Zdrój jako miejsca idealnego do wypoczynku, ze specyficznym mikroklimatem i zbawienną dla zdrowia bazą leczniczą. W związku z powołaniem Grupy uruchomiona została także strona internetowa: http://kolejnaswieradow.pl/, promująca region i wszelkie jego atrakcje.

Malinowy Dwór, jako jedyny w Grupie przedstawiciel branży Medical SPA, zaprezentuje swoją unikalną ofertę zabiegów opartych na najsilniejszej na świecie solance siarczkowej. Stoisko Malinowego Dworu będzie można znaleźć w strefie wystawienniczej „Wyspa zdrowia”. Przedstawiciele hotelu – fizjoterapeuci i kosmetolodzy zaprezentują bogatą ofertę różnorodnych zabiegów, a także udzielą porad zdrowotnych i urodowych.

Więcej informacji na temat Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor