Poznaliśmy laureatów I etapu konkursu Tubądzin Design Awards 2017

klient:

Ceramika Tubądzin

|

Kwiecień 2018

Poznaliśmy laureatów I etapu konkursu Tubądzin Design Awards 2017

 

Dobiegł końca I etap konkursu Tubądzin Design Awards 2017 skierowanego do architektów, projektantów wnętrz oraz studentów politechnik i uczelni artystycznych. Mogli oni zweryfikować swoje umiejętności tworzenia unikalnych aranżacji, a także sprawdzić się w międzynarodowym środowisku twórców wyjątkowych przestrzeni. Spośród ponad 500 prac nadesłanych z 26 krajów Jury wyłoniło najlepsze projekty w ramach poszczególnych kategorii.

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie: Young Power, skierowanej do studentów architektury, projektowania i pokrewnych kierunków artystycznych, Everyday Design, przeznaczonej dla twórców projektów wnętrz w salonach sprzedaży płytek oraz Unlimited Architecture, dedykowanej pracownikom biur projektowych i architektonicznych.

Prace były oceniane przez wybitnych przedstawicieli świata architektury. Kapitułę konkursu, bowiem stanowią: Dorota Koziara (przewodnicząca jury), Boris Kudlička, Małgorzata Szczepańska, Maciej Mańkowski oraz Tomasz Smus.

Zwycięzcy I etapu, oprócz statusu finalisty, otrzymali nagrody w postaci tabletów oraz gratyfikacji finansowych. Łączna pula nagród wszystkich trzech etapów konkursu wyniesie 50 000 euro. Obejmuje ona m.in. publikacje nagrodzonych prac w pismach branżowych i staże w najbardziej prestiżowych biurach projektowych w Europie. Grand Prix konkursu to 2 500 euro oraz wyjazd wraz z osobą towarzyszącą do Nowego Jorku.

Obecnie trwa II etap konkursu Tubądzin Design Awards 2017. Jest on szansą dla projektantów i architektów do przedstawienia szerokiemu gronu odbiorców swoich inspiracji i pomysłów na kreowanie wyjątkowych przestrzeni. To także doskonała okazja, aby zaistnieć w świecie wielkiej architektury i zdobyć wiele cennych nagród.

Lista zwycięzców I etapu konkursu w poszczególnych kategoriach:
Young Power:
I miejsce – Tamara Podolianko (Ukraina)
II miejsce – Julia Zubar (Ukraina)
III miejsce – Diana Żurek (Polska)
Everyday Design:
I miejsce – Małgorzata Bielecka (Polska)
II miejsce – Joanna Karwowska (Polska)
III miejsce – Vladislav Makovskiy (Ukraina)
Unlimited Architecture:
I miejsce – Tomasz Borowski (współautorzy: Grzegorz Tkacz, Jakub Śmietana, Agnieszka Milczyńska) (Polska)
II miejsce – Oksana Shumelda (Ukraina)
III miejsce (ex aequo) – Maciej Bogaczewicz i Elena Kisenko (Polska/Ukraina)
IV miejsce – Weronika Budzichowska (Polska)

Więcej informacji na temat konkursu na www.tubadzin.pl/design