Comfort Style – rajstopy stworzone przez Klientki

klient:

Gatta

|

Kwiecień 2018

Comfort Style – rajstopy stworzone przez Klientki

Kilkanaście miesięcy temu marka Gatta zapytała kobiety co cenią w rajstopach Gatty, co odróżnia je od innych, a także jakie powinny być według nich rajstopy idealne. Odpowiedź na dwa pierwsze pytania brzmiała „komfort”. Gatta od lat stara się by wszystko co robi było piękne i komfortowe, jednak ta deklaracja Klientek jeszcze bardziej zmobilizowała markę do pracy. W efekcie tych działań powstały rajstopy Comfort Style. Stworzone przez Gattę, jednak ich współautorkami są kobiety – Klientki Gatty.

Comfort Style to klasyczne, gładkie rajstopy o zwiększonym komforcie noszenia ze względu na zmodyfikowaną część majteczkową, ze specjalnym, bezuciskowym, nie rolującym się ściągaczem. Wykonane z nowej generacji włókien poliamidowych i elastanu w oplocie są bardzo przyjemne w dotyku, matowe i idealnie przylegające. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu oraz niezwykłej aksamitności nowoczesnych włókien ich odczuwanie na ciele jest znikome. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie czują się komfortowo nie będąc w rajstopach, a którym klasyczne modele nie dają stuprocentowej satysfakcji. Dodatkowym atutem rajstop Comfort Style jest niewidoczne wzmocnienie na palcach, dzięki któremu doskonale sprawdzają się również w zestawieniu z głęboko wyciętymi butami, a nawet sandałami. Można w nich podbijać czerwone dywany, biegać z dziećmi, a nawet uprawiać gimnastykę!

Byle być sobą i czuć się komfortowo!

Nowe rajstopy Comfort Style od marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.