Gorące dania w 30 minut przez PizzaPortal.pl

klient:

PizzaPortal.pl

|

realizacja:

01.12.2017

Gorące dania w 30 minut przez PizzaPortal.pl

 

Wrocław to pierwsze miasto, w którym PizzaPortal.pl testuje własną dostawę zamówień złożonych online. Dania z 9 restauracji o różnorodnym menu, znajdujących się na terenie Pasażu Grunwaldzkiego dojadą do Klienta nawet w pół godziny.

Elegancka, nowoczesna i komfortowa strefa restauracyjna w Pasażu Grunwaldzkim jest jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań, biznesowych lunchów i rodzinnych obiadów. Bogata i różnorodna oferta restauracji, kawiarni i barów, to wyjątkowo wysmakowane menu. Dotychczas jedzenie z dostawą do domu czy biura można było zamówić w Pasażu Grunwaldzkim wyłącznie w KFC i Pizza Hut. Dzięki dostawom własnym, oferowanym przez PizzaPortal.pl, taką usługę ma teraz dodatkowe 7 restauracji. Wśród nich znajdziemy: Burger Kinga, 77 SUSHI, La Grotta, Smak na Tak, Express Oriental, Sevi Kebab i Freshpoint.

Grillowany łosoś, węgorz czy krewetki z dodatkami i egzotycznymi sosami, dania kuchni włoskiej, azjatyckiej, tureckiej czy greckiej, pizza na chrupiącym cieście – wystarczy wejść na PizzaPortal.pl i zamówić to, na co mamy ochotę. Dostawa z restauracji Pasażu Grunwaldzkiego odbywa się w promieniu 3 kilometrów. – Dysponujemy zarówno samochodami, jak i skuterami, dzięki czemu kurierzy dojadą na miejsce nawet w 30 minut w godzinach szczytu – mówi Bartosz Sala, prezes PizzaPortal.pl. – Poza szybką realizacją zamówienia, dodatkową korzyścią dla naszych Klientów jest też poszerzenie gamy restauracji, z których jedzenie zostanie dowiezione do domu czy biura.

Pilotażowy program dostaw własnych PizzaPortal.pl realizowany jest we współpracy z AmRest oraz EPP (Echo Polska Properties). Potrwa kilka miesięcy.