Grupa Tubądzin uruchomiła w Sieradzu najnowocześniejszy salon firmowy

klient:

Ceramika Tubądzin

|

realizacja:

10.05.2018

Grupa Tubądzin uruchomiła w Sieradzu najnowocześniejszy salon firmowy

Dedykowane strefy, 400 m2 powierzchni i płytki zaaranżowane w „domowych” przestrzeniach – to nowy salon firmowy Tubądzina zlokalizowany w Sieradzu przy najnowocześniejszej fabryce płyt ceramicznych w tej części Europy. Pokazano tam nowości produktowe, w tym szerokie zastosowanie wielkoformatowych gresów – jako okładzina mebli, blatów kuchennych czy stołowych. Dbałość o każdy detal prezentowanych pomieszczeń i wykorzystanie w salonie multimediów w postaci ekranów LED i monitorów pozwala odwiedzającym poczuć się jak w idealnym domu.

Grupa Tubądzin posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Elegancja, design z najwyższej półki i niezawodna jakość sprawiają, że produkty firmy mogą konkurować z wyrobami włoskich czy hiszpańskich producentów uznawanych za mistrzów w dziedzinie ceramiki.

Jak mawiał sam Pablo Picasso „wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne”. To kwintesencja nowego salonu Grupy Tubądzin, który pokazuje, że niemożliwie nie istnieje. Jest to niezwykły salon sprzedaży, w którym klienci wchodzą do domowej przestrzeni, gdzie widzą, czują i słyszą więcej. Został tam dopracowany każdy szczegół tak, aby ukazać szerokie zastosowanie płytek ceramicznych, których miejsce jest już nie tylko w łazience. Wszystko po to, aby decyzja o wyborze gresów była niezwykle przyjemnym aspektem urządzania własnego domu.

Specjalne strefy
Salon firmowy zlokalizowany jest przy otwartej pod koniec 2016 roku najnowocześniejszej fabryce płyt ceramicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie produkowane są m.in. wielkoformatowe gresy sięgające 120×240 cm. Płyty te są dedykowane zarówno do wnętrz prywatnych jak i pod duże inwestycje. Z uwagi na fakt, iż różne rozmiary wielkoformatowych gresów można ze sobą dowolnie łączyć w zakresie jednej grubości, stanowią one produkt, który stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Tubądzin w nowym salonie prezentuje wiele sposobów na wykorzystanie ceramicznych płyt we wszystkich pomieszczeniach domu: w sypialni, salonie, kuchni, łazience. 400-metrowa przestrzeń została podzielona na:
• Strefę gresów wielkoformatowych marki MONOLITH i Korzilius
• Strefę płytek zaprojektowanych dla Ceramiki Tubądzin przez czołowego polskiego projektanta mody – Macieja Zienia
• Strefę marki Tubądzin, w której znajdą się nowości produktowe – płytki w formacie 33×90 cm
• Strefę architekta, w której znajduje się wzorcownia oraz oryginalna bryła wykonana z płyt MONOLITH, która w trakcie indywidualnych spotkań pełni rolę stołu
• Strefę ekspozytorów

Pięć marek
W nowym salonie znajdują się produkty wszystkich marek należących do Grupy Tubądzin – MONOLITH, Tubądzin, Korzilius, Domino i Arte i ponad 200 kolekcji płytek. Ponadto, w specjalnej strefie, znajdują się projekty najbardziej rozpoznawalnego polskiego projektanta mody – Macieja Zienia, z którym firma współpracuje od 2009 roku. Dotychczas stworzył on dla Tubądzina sześć wyjątkowych kolekcji płytek inspirowanych światowymi metropoliami, a obecnie pracuje nad kolejnymi wzorami. Niezaprzeczalnym elementem wyróżniającym ofertę firmy są wielkoformatowe płyty marki MONOLITH (do 120×240 cm) stanowiące rewolucję na polskim rynku płytek ceramicznych, a także gresowe deski marki Korzilius (do 180×23 cm).

Dotychczas wielkoformatowe produkty gresowe były sprowadzane na polski rynek wyłącznie z zagranicy. Płytki o dużych rozmiarach pozwalają na ogromną swobodę w projektowaniu i aranżowaniu wnętrz, pozwalając wyjść poza ramy standardowego myślenia o projekcie pomieszczenia z wykorzystaniem płytek ceramicznych.
Szerokie zastosowanie płyt
Przy pełnej rozmaitości, wielości faktur i formatów, kolekcje marek Grupy Tubądzin można wykorzystywać w ogromnej liczbie kombinacji. Często, mimo zupełnie odmiennych stylów, poszczególne elementy układają się w niepowtarzalną, oryginalną całość. Ponadto, wielkoformatowe płyty sprawdzają się nie tylko na ścianach, podłogach czy elewacjach budynków. Produkt ten można bowiem wykorzystać w salonie czy sali konferencyjnej, tworząc minimalistyczny stół z blatem wykonanym z płyt czy w kuchni i sypialni, tworząc z nich okładzinę meblową lub stylowe półki na książki. Pozwala to nadać mieszkaniu spójnego, harmonijnego charakteru, zgodnego ze światowymi trendami.

Zaawansowane multimedia
W nowej strefie wykorzystano najnowocześniejsze multimedia, które pozwalają klientom poczuć się jak w stylowo urządzonym domu. W wejściu głównym pojawił się ekran LED (3,5 x 2 m), na którym wyświetlany jest film złożony z 4 części. Stanowi on rodzaj drogowskazu, pokazującego kierunek zwiedzania stref oraz prezentuje impresje dotyczące materiałów i procesu produkcji gresów wielkoformatowych, ich właściwości i detali, które ukazują jak wiernie zostały odwzorowane naturalne surowce, jak marmur, beton czy drewno.
W przestrzeni łazienkowej znalazł się monitor (1 x 1,6 m), który prezentuje wodne impresje, odnoszące się do płytek ceramicznych. Natomiast w strefie płytek zaprojektowanych przez Macieja Zienia, klienci mogą przyjrzeć się bliżej sylwetce projektanta mody i zapoznać z procesem powstawania nowych wzorów płyt wielkoformatowych tworzonych przez artystę. Całości dopełnia relacja z jego ostatniego pokazu mody, w którym zostały wykorzystane wielkoformatowe gresy z kolekcji Pietrasanta.

Salon zlokalizowany w Sieradzu przy ulicy Dworskiej 28 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, a w soboty od 8:00 do 13:00.