„Królowa i Księżniczka moich marzeń” – Gatta Cottoline docenia talent plastyczny uczniów szkół podstawowych

klient:

Gatta

|

realizacja:

16.03.2012

W Warszawie, odbyła się inauguracja akcji Gatta Cottoline „Królowa i Księżniczka moich marzeń”. W spotkaniu dla dzieci klas 1-3 wzięła udział aktorka Katarzyna Pakosińska, która przeczytała uczniom baśń „Królewna Śnieżka” oraz zachęciła ich do tworzenia prac plastycznych z ulubionymi bohaterami popularnej bajki.

Akcja w Szkole Podstawowej nr 97 w Warszawie zainaugurowała konkurs, który dla szkół podstawowych w całej Polsce rozpoczęła marka Gatta Cottoline. W ramach konkursu dzieci mają za zadanie stworzyć dowolną techniką prace plastyczne z ulubionymi bohaterami bajki „Królewna Śnieżka”. Najlepsze rysunki nagrodzone zostaną tablicą interaktywną dla szkoły oraz upominkami dla dzieci od Gatta Cottoline.

„Konkurs ma na celu docenienie talentów plastycznych uczniów klas 1-3. Jest też okazją do bliższego poznania bajki Królewna Śnieżka, której najnowsza ekranizacja wchodzi właśnie do kin. Chcemy zachęcić dzieci nie tylko do oglądania filmu, ale także do czytania bajek, których bohaterowie towarzyszą nam przez całe życie” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.