Łódź modą i designem stoi

klient:

Agata Wojtkiewicz

|

realizacja:

23.11.2011

Po sukcesie pierwszego Pop-up Shopu Agaty Wojtkiewicz w łódzkiej Manufakturze, 21 października powstał kolejny tymczasowy showroom tendencji.

Druga, jesienna odsłona Pop-up Shopu doskonale wpisuje się w dwie łódzkie imprezy o międzynarodowym charakterze – Łódź Design Festiwal i Fashionphilosophy Fashion Week. Showroom Agaty Wojtkiewicz będzie bowiem funkcjonować od 21 do 30 października i na 10 dni stanie się miejscem, w którym będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tendencjach w modzie i designie.

„Po kwietniowym sukcesie Pop-up Shopu, w którym prezentowałam trendy na wiosnę i lato, nadszedł czas na kolejną, tym razem jesienną odsłonę mojego showroomu. Podobnie jak ostatnio zaprosiłam do współpracy znane i cenione marki, z którymi chcę pokazać łodzianom i wszystkim gościom odwiedzającym Łódź podczas październikowych festiwali, jakie trendy będą królować na polskich ulicach w ciągu najbliższych miesięcy” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, pomysłodawczyni i właścicielka Pop-up Shopu w Manufakturze.