Pasjonujące spotkania w inspirującym otoczeniu – Ceramika Tubądzin na Warsaw Home

klient:

Ceramika Tubądzin

|

realizacja:

24.09.2018

Pasjonujące spotkania w inspirującym otoczeniu – Ceramika Tubądzin na Warsaw Home

W dniach 4-7 października 2018 r. w warszawskim Ptak Warsaw EXPO odbędzie się kolejna, III edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. Wśród tegorocznych wystawców znajdzie się Grupa Tubądzin – jedna z największych i najbardziej innowacyjnych firm produkujących płytki ceramiczne w Polsce. Gości odwiedzających stoisko, w otoczeniu niezwykłych aranżacji stworzonych przez Tubądzin, czeka wiele atrakcji. Warsaw Home będzie idealną okazją, aby w unikalnej atmosferze, zanurzyć się w świecie nowoczesnego designu i jedynych w swoim rodzaju produktów, pozwalających kreować wyjątkowe wnętrza naszych domów.

Unikalna przestrzeń
Stoisko Ceramiki Tubądzin zajmie powierzchnię 100 m2 i będzie urządzone w koncepcji home, imitującej przestrzenie domowe. Goście będą mogli zwiedzić w pełni zaaranżowaną kuchnię, łazienkę oraz salon, a także zobaczyć jak prezentuje się ceramiczna okładzina elewacji „budynku”. Płytami pokryte będą również meble oraz kuchenne blaty.

Artyzm w aranżacji
Podczas targów odbędzie się polska premiera płyt stworzonych wspólnie z Maciejem Zieniem – jednym z najwybitniejszych projektantów mody w Polsce, którego dzieła od lat cieszą się uznaniem zarówno krytyków, jak również klientów, ceniących jego wyjątkowe poczucie estetyki. Imitujące marmur gresy zdobione niezwykłymi grafikami artysty, po raz pierwszy będą dostępne także w wielkim formacie, sięgającym nawet 120×240 cm. Odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się z nowatorskim, satynowym (atłasowym) wariantem wykończenia płyt, który nadaje im wyjątkowej subtelności i delikatności. Autora kreacji będzie można spotkać na stoisku Ceramiki Tubądzin w dniach 4, 5, i 6 października. Przedstawiona zostanie także kolekcja stworzona wspólnie z Dorotą Koziara, światowej sławy architektką i projektantką wnętrz. Linia nosi nazwę Cielo e Terra i inspirowana jest kolorami polskiego nieba i ziemi. Płyty, podobnie jak w przypadku kreacji Macieja Zienia, są wyprodukowane z barwionej masy. Będą dostępne w czterech formatach, z największym sięgającym 120×240 cm.

W nowej odsłonie
Podczas Warsaw Home przedstawionych zostanie siedem nowych kolekcji wielkoformatowych gresów MONOLITH, nawiązujących do faktur skał i metali. Ceramika Tubądzin zaprezentuje także nowe wzory utrzymanych w ciepłej kolorystyce płyt Korzilius, które dzięki barwionej masie, doskonale odwzorowują drewno. Przedstawione zostaną także m.in. nowe kolekcje Chenille, Belleville i Colour w formacie 33×75, nowe kolekcje w formatach 33×90, 60,8×30,8 oraz wyprodukowana specjalnie na okazję targów kolekcja w formacie 15×45 cm.

Na wielką skalę
O prestiżu wydarzenia świadczy fakt, iż w tegorocznej edycji targów będzie brało udział nawet 800 wystawców, do których dyspozycji zostanie oddanych pięć hal o łącznej powierzchni 120 tys. m2. Wśród osób uczestniczących w wydarzeniu znajdą się architekci i projektanci, przedstawiciele świata show-biznesu oraz przede wszystkim klienci poszukujący nowoczesnych i eleganckich rozwiązań, które odmienią wygląd wnętrz ich domów.
Ogromne zainteresowanie inicjatywą taką jak Międzynarodowe Targi Wnętrzarskie Warsaw Home dowodzi, jak duże znaczenie ma przestrzeń, w której na co dzień żyjemy. Możliwość zapoznania się z najnowszymi, światowymi trendami w aranżowaniu wnętrz stanowi bardzo dużą inspirację dla tworzenia własnych, zindywidualizowanych kompozycji przestrzennych, nierzadko odzwierciedlających naszą osobowość.