Trochę sexi, trochę flexi, intelektualnie i z przesłaniem

realizacja:

17.05.2011

Eko – sen, Zestaw intelektualny i Nieobojętne krzesło –  to meble stworzone przez polskie gwiazdy dla marki Paged Meble

Idea zainicjowania pierwszej w branży meblarskiej Celebrities line narodziła się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, gdzie ekipa „Co za tydzień” wraz z  Michałem Pirógiem i Natalią Kukulską odwiedziła stanowisko Paged Meble. Szybko narodził się pomysł podjęcia współpracy, podczas którego gwiazdy mogłyby pokazać swoje „wnętrzarskie gusta, upodobania i potrzeby”.

„Zależało nam by meble z serii Celebrities line były w całości autorskimi projektami Natalii, Michała i Oliviera, pod którymi będą mogli się podpisać. Nie narzucaliśmy im własnych koncepcji, jedynie wsparliśmy w kwestiach technicznych. Gotowe meble są z jednej strony odzwierciedleniem osobowości ich twórców, z drugiej jak wszystkie produkty Paged Meble – są funkcjonalne i praktyczne. Efekt końcowy podoba nam się bardzo” – wyjaśnia Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu, Paged Meble.

Natalia Kukulska zaprojektowała wyjątkowe łóżko z litego drewna. Mebel wykonany z naturalnych materiałów nazwała „Eko-sen”.

Olivier Janiak stworzył zestaw półek na książki i płyty CD lub DVD, który nazwał „Zestawem Intelektualnym”. Półki mogą być ustawiane razem, bądź osobno, a zamontowane małe kółeczka umożliwiają łatwe zmiany w aranżacji.

Michał Piróg natomiast nawiązał do wstążeczek, symbolizujących walkę z chorobami XXI wieku i tak powstało „Nieobojętne krzesło”. Swój projekt określił mianem wegetariańskiego,ponieważ do produkcji jego krzesła nie wykorzystuje się klejów pochodzenia zwierzęcego.