Urodzinowy pokaz marki JAROSZEWSKA

klient:

Natalia Jaroszewska

|

realizacja:

05.03.2012

Panorama Warszawy nocą, muzyka na żywo, tłumy gwiazd, mediów i klientek – w takiej scenerii Natalia Jaroszewska świętowała dziesięciolecie swojej marki. We wtorkowy wieczór w Warszawie, odbył się jubileuszowy pokaz kolekcji Jaroszewska. Na wybiegu obok modelek pokazały się zaprzyjaźnione z projektantką gwiazdy – Daria Widawska, Anna Czartoryska, Ola Kisio i Anna Bosak.

Styl Natalii Jaroszewskiej określany jest jako „200% kobiecości”. Taka jest też urodzinowa kolekcja projektantki – miejska, lekka, bezpretensjonalna, do noszenia na co dzień i wielkie wyjście

Pokaz odbył się na ostatnim piętrze domu mody VitkAc. Goście wydarzenia mogli podziwiać nocną panoramę Warszawy, która była tłem wybiegu. Niezwykły koncert wieloletniej przyjaciółki projektantki – Natalii Przybysz – zapewnił magiczny klimat. Goście pokazu mieli okazję posłuchać utworów z najnowszej płyty wokalistki. W finale Natu po raz pierwszy w wykonaniu solowym zaśpiewała przebój grupy „Sistars” – „Inspirations”.

Po pokazie na urodzinowe afterparty zaprosiła marka Malibu, która zainspirowała cukierników restauracji Koncept 13 do przygotowania niezwykłego tortu o smaku marakui i kokosa. O gości pokazu zadbała również Cisowianka Perlage, która konsekwentnie wspiera najważniejsze polskie wydarzenia modowe.

Gośćmi pokazu byli m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Agnieszka Dygant, Katarzyna Cichopek, Ada Fijał, Odeta Moro-Figurska, Anna Samusionek, Magdalena Steczkowska.