Wola docenia dzieci

klient:

Natalia Jaroszewska

|

realizacja:

14.04.2011

„Czy słońce musi być żółte, a niebo błękitne?” „Czy dziewczynki lubią kwiatki?” „Czy na kolanie mogą siedzieć motylki?” O odpowiedzi na te i inne pytania Wola – polski producent rajstop i skarpet – postanowiła poprosić najlepszych ekspertów, czyli dzieci.

Pod czujnym okiem Natalii Jaroszewskiej – słynnej projektantki mody najmłodsi stworzyli pierwszą w Polsce całkowicie swoją kolekcję rajstopek i skarpetek.

Kwiaty, ślady psich łapek i odciski dłoni – to najpopularniejsze wzory stworzone przez uczestników warsztatów „WOLA DOCENIA DZIECI”, które odbyły się 13 kwietnia w atelier Natalii Jaroszewskiej.

Dzieci opierają się na swojej wyobraźni i spostrzeżeniach otaczającego świata. Są znakomitymi obserwatorami i dostrzegają wiele szczegółów, które nam, dorosłym często umykają. Dodatkowo nieposkromiona wyobraźnia dzieci pomaga im tworzyć wyjątkowe i niejednokrotnie zaskakujące prace. Firma Wola postanowiła dać możliwość wykazania się najmłodszym i stworzy produkty, które dzieci sobie wymarzyły. Zaskoczyło mnie bardzo duże zaangażowanie i przemyślane projekty małych twórców” – powiedziała projektantka Natalia Jaroszewska, która pomagała dzieciom w kolorowym procesie twórczym.

Dziewczynki wybierały kwiaty i paski, chłopcy woleli owady. Bardzo duże zainteresowanie wzbudził projekt z różowymi śladami psich łapek. Marysia przyszła przygotowana z wstępnymi projektami, Karolinka z uwagi na zbliżające się święta wielkanocnepostanowiła namalować kolorowe kurczaki. Adaś wymyślił wielobarwne dżdżownice i mrówki, zaś Maja stworzyła różowego smoka oraz błękitne hiacynty.

Już wkrótce dzieci będą mogły założyć swoje projekty. Dostana je bowiem na prezent z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka